Sport

Március 10-13.

A Senior Atlétikai Club versenyzője Dr. Kántor György ESKILSTUNA /Svédország/ megrendezett Európa Bajnokságon Kategóriájában az előkelő 3. helyezést érte el.

Április 2.

Sztancs Gábor a Gemenc Judo Klub versenyzője Budapesten a Senior OB. harmadszori megnyerésével az "Örökös Bajnok" címet is megszerezte.

Április 23.

Ferencz József a Szekszárdi Kerékpáros SE. ifjúsági versenyzője a KSI Kupa nemzetközi versenyen ezüstérmes lett.

Június 11.

A Budapesten megrendezett Cseh-Szlovák-Magyar U18 válogatott viadalom hármasugrásban 12,90 eredményével Győri Balázs az Atlétikai Club versenyzője 6. helyezést ért el.

Június 18-19.

Az Atlétikai Club sportolója Csillag Balázs Svédországban az Európa Kupán 3000 méteres síkfutásban, 8:03,82 időeredménnyel ezüstérmet szerzett.

Június 29.

A Csehországban megrendezett Cseh-Horvát-Magyar-Szlovén U20 válogatott viadalon hármasugrásban 15,10 eredményével Fejős Gábor az Atlétikai Club versenyzője győzött.

Július 31.

A Tamási Nemzetközi Kerékpáros Napokon lebonyolított versenyt Steig Gábor a Szekszárdi Kerékpáros SE. felnőtt versenyzője nyerte.

Augusztus 21.

A Magyar Kosárlabda Szövetségtől Harsányi Mária az Atomerőmű KSC Szekszárd edzője vette át a 2004-2005-ös bajnoki évad legjobb utánpótlás-edző, játékosa Bálint Réka az év legjobb játékosa emlékplakettet.

Október 1.

A Horvátországban megrendezett Horvát-Szlovén-Magyar U16 válogatott viadalon Szőke Gergő 3000 méteres síkfutásban 9:06,94 eredményével győzött. Pap Máté 1000 méteres síkfutásban 2:38,07 eredménnyel bronzérmes lett. Mindkét versenyző az Atlétikai Club versenyzője, edzőjük: Németh Gyula.