Szekszárd - a jövő városa

Szabadidő | Közügyek | Gazdaság MAGYAR | DEUTSCH | ENGLISH

Menü

Választások Önkormányzat Működésmód Választókerületek Önkormányzati választások Testület Fogadóórák Közgyűlések Hatályos önkormányzati rendeletek (egységes szerkezetben) Közgyűlés bizottságai Bizottsági ülések Szekszárdi Német Nemzetiségi Önkormányzat Szekszárdi Roma Nemzetiségi Önkormányzat Szekszárdi Települési Értéktár Bizottság Közbiztonsági Tanácsadó Testület Társulások Szabályzatok Polgármesteri Hivatal Digitális ügyfélszolgálat Adózás, E-ügyintézés Közzététel Általános információk _Pályázatok_ Támogatások Állás Hirdetmények Dokumentumtár

POLGÁRMESTER, JEGYZŐ ÉS A KÉPVISELŐK FOGADÓÓRÁJA

2017. DECEMBER

ÁCS REZSŐ  polgármester
A következő időpontot később közöljük.
Előzetes bejelentkezés alapján,
telefon: +36-74/504-102.
Polgármesteri Hivatal, polgármesteri tárgyaló
Szekszárd, Béla király tér 8.

DR. MOLNÁR KATA  jegyző
Minden szerdán 10-12  óráig,
Szekszárd, Béla király tér 8.

DR. HAAG ÉVA alpolgármester
II. sz. választókerület
A következő időpontot később közöljük.
Garay János Általános Iskola és AMI (Zrínyi utca 78.)

FERENC ZOLTÁN képviselő
I. sz. választókerület
A hónap harmadik keddjén 16-17 óráig.
Garay János Altalános Iskola és AMI (Zrínyi utca 78.)

GYURKOVICS JÁNOS képviselő
III. sz. választókerület
A hónap harmadik szerdáján 17-18 óráig.
I. Béla Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola (Kadarka u. 25-27.)

DR. TÓTH GYULA képviselő
IV. sz. választókerület
A hónap harmadik hétfőjén 16-17 óráig.
Babits Mihály Általános Iskola (Kadarka u. 17.)

KŐVÁRI LÁSZLÓ képviselő
V. sz. választókerület
A hónap első hétfőjén 18-19 óráig.
Babits Mihály Kulturális Központ, Remete terem (Szent István tér. 10.)

CSILLAGNÉ SZÁNTHÓ POLIXÉNA képviselő
VI. sz. választókerület
A hónap második keddjén 16-17 óráig.
Szekszárd, Piac tér 1. " F" épület.

DR. MÁTÉ ISTVÁN képviselő
VII. sz. választókerület
A hónap utolsó keddjén 17-18 óráig
Országos Nyugdíjas Polgári Egyesület klubhelyiség (Mészáros Lázár u. 7.)

ZAJÁK RITA képviselő
VIII. sz. választókerület
A hónap utolsó csütörtökén 17-18 óráig.
Dienes Valária Általános Iskola (Szent-Györgyi Albert u. 6.)

PAP MÁTÉ képviselő
IX. sz. választókerület
Előzetes bejelentkezés alapján: +36-20/298-3018.
Baka István Általános Iskola (Béri Balogh Ádám u. 89.)

GOMBÁS VIKTÓRIA RITA képviselő
X. sz. választókerület
A hónap második hétfőjén 17-18 óráig.
Szőlőhegyi Óvoda.

RÁCZ ZOLTÁN képviselő
A hónap első szerdáján 17-18 óráig.
MSZP Iroda (Mikes utca 24.)

DR. MEZEI LÁSZLÓ képviselő
A hónap első szerdáján 17-18 óráig.
MSZP Iroda (Mikes utca 24.)

SZABÓ BALÁZS GYÖRGY képviselő
Minden csütörtökön 16-17 óráig.
Jobbik Iroda, (Dózsa Gy. u. 4.)

KEREKES LÁSZLÓ képviselő
A hónap negyedik szerdáján 17-18 óráig.
Babits Mihály Kulturális Központ, Remete terem (Szent István tér. 10.)

 

Normál oldal MarkCon 2008